Pomimo tego, że w zimie światło słoneczne nie grzeje tak mocno jak w lecie to nie oznacza to, że ma mniej promieniowania UV. Szkodliwe promieniowanie UV może powodować nie tylko choroby skóry, ale również jest jedną z przyczyn niszczenia materiałów, powłok malarskich, dywanów, dzieł sztuki i innych urządzeń codziennego użytku.

Ochrona przeciw UV

Skuteczną barierę blokującą szkodliwe promieniowanie UV stanowi folia Anty UV. Pozwala ona na zredukowanie od 99,5 do nawet 100% promieniowania oraz redukcję energii cieplnej nawet o 15%, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej przejrzystości szyby. Folie takie wykorzystywane są zarówno w biurach, sklepach, oraz zakładach przemysłu spożywczego jako element standardu HACCP.

Główne zalety folii anty UV:

  • prawie 100% ochrona przed promieniowaniem UV przy jednoczesnej bardzo wysokiej przepuszczalności światła
  • folia wyraźnie opóźnia proces blaknięcia przedmiotów znajdujących się za szybą
  • zapewnia czysty, wolny od zniekształceń widok
  • przystosowane do montażu wewnętrznego na wszelkiego typu powierzchniach szklanych; polecane zwłaszcza na okna wystawowe, galerie, biura, budynki mieszkalne

Montaż folii UV

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.