Ciepłe, słoneczne dni sprzyjają dobremu samopoczuciu oraz dają świetną okazję do relaksu na świeżym powietrzu. Co jednak w sytuacji gdy nasze przeszklone patio zamiast miejscem odpoczynku w słoneczny dzień staje się piekarnikiem? W jednej z naszych ostatnich realizacji pomogliśmy rozwiązać ten problem dzięki folii przeciwsłonecznej Platine 80 XC firmy Solar Screen.

Folia przeciwsłoneczna

Model ten redukuje energię cieplną światła słonecznego nawet do 87%, jednocześnie przepuszczając do środka pomieszczenia naturalne światło. Co więcej, zawarto w niej filtr blokuje aż 99% szkodliwego promieniowania UV. A efekt lustra dodatkowo zabezpiecza nas przed wścibskimi oczami sąsiadów i obcych. Tym samym przeszklone patio staje się bezpiecznym i dyskretnym miejscem dla całej rodziny do przyjemnego spędzania czasu w gorące wiosenne i letnie dni.

Folie okienne

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.