Sklepy wielkopowierzchniowe oraz domy towarowe, których zewnętrzne ściany wykonane są ze szkła w okresie letnim bardzo mocno nagrzewają się od Słońca. Zachodzi więc konieczność korzystania z klimatyzacji. To z kolei generuje większe rachunki za energię elektryczną, która w ostatnim czasie kosztuje zbyt dużo. Czy można zatem zrobić coś co pozwoli obniżyć rachunki za prąd a jednocześnie ochłodzić budynek?

Folia przeciwsłoneczna

Idealnym rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna Platine 80 XC firmy Solar Screen. Model ten blokuje aż 82% energii cieplnej światła słonecznego oraz 99% promieniowania UV. Takie połączenie daje kilka korzyści. Przede wszystkim obniżenie rachunków za klimatyzację, dostęp do światła słonecznego oraz ochronę przed UV, dzięki czemu towary zgromadzone w sklepie nie płowieją i nie ulegają uszkodzeniu od światła. Folie tego typu idealnie sprawdzają się nie tylko w sklepach. Można je stosować w galeriach, biurach oraz zakładach przemysłu spożywczego gdzie wdrożony został HCCAP.

Folia blokująca ciepło

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.