Przerwanie łańcucha dostaw oraz rosnąca inflacja sprawiają, że coraz częściej w sprzedaży brakuje drzwi i ościeżnic lub ich zamówienie realizowane jest po kilku miesiącach i wygórowanych cenach. Co zatem robić w sytuacji gdy, drzwi są w opłakanym stanie i domagają się wymiany? Z pomocą przychodzą folie do renowacji.

Folie do renowacji drzwi

Renowacja drzwi z wykorzystaniem folii Cover Styl firmy Solar Screen sprawia, że zarówno drzwi jak i ościeżnice znowu wyglądają jak fabrycznie nowe. To wszystko wraz z realizacją przez specjalistów z Folmontu za ułamek ceny nowych drzwi.

Folie do zmiany koloru drzwi

Folia renowacyjna pozwala nie tylko na zmianę koloru drzwi, ale także odbywa się bez konieczności późniejszego remontowania mieszkania. Proces renowacji polega na pozbyciu się starej i zniszczonej powłoki, uzupełnieniu ubytków oraz wykonaniu niezbędnych napraw. Następnie po wyszlifowaniu i odtłuszczeniu powierzchni naklejana jest folia Cover Styl.

Naklejanie folii na drzwi i ościeżnice Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.