Przeszklony salon lub taras wydają się znakomitym pomysłem do pierwszego słonecznego lata. Obiad z rodziną zamienia się we wspólne saunowanie bo w pomieszczeniu robi się gorąco niczym w szklarni. Przebudowa domu raczej nie wchodzi w rachubę, montowanie klimatyzacji w takich sytuacjach również mija się z celem ze względu na koszty użytkowania. Czy zatem jest jakieś inne rozwiązanie? Tak folia przeciwsłoneczna.

Oklejanie okien folią – Warszawa

W jednej z naszych ostatnich realizacji pomogliśmy inwestorowi zapanować nad nagrzewaniem się pięknego przeszklonego tarasu. Wykorzystaliśmy do tego folię Silver 35 EX firmy 3M. Model ten idealnie sprawdza się do pasywnego chłodzenia budynku dzięki temu, że odbija energię cieplną światła słonecznego nie dopuszczając do przegrzania. Jednocześnie folia ta nie blokuje naturalnego światła jak w przypadku rolet czy zasłon. Dodatkową zaletą folii Silver 35 EX jest zapewnianie prywatności dzięki efektowi lustra weneckiego. Takie połączenie sprawia, że spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi odbywa się nie tylko w komfortowej temperaturze, ale również bez oceniającego wzroku wścibskich sąsiadów.

Folie na okna, sprzedaż i montaż – Warszawa

W ofercie Folmont dostępne są również folie w różnych kolorach oraz o różnych parametrach, w zależności od potrzeb – folie dekoracyjne, folie nadające efektu zamrożonej szyby, folie przeciwwłamaniowe i wiele innych. Nasza fachowa ekipa pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb oraz zajmie się montażem folii. Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: +48516905269