Wiosna w pełni, chociaż po pogodzie może niespecjalnie to widać. Tak czy siak, czas na wiosenne porządki i być może mały remont i zmianę wystroju wnętrz. Zmiana koloru ścian to nie problem, a można pokusić się o stwierdzenie, że jest to czasem dobra zabawa. Sytuacja wygląda nieco gorzej jeżeli chodzi o drzwi i ościeżnice. Zarówno te wewnątrz mieszkania jak i drzwi wejściowe. Zmiana drzwi na takie, które będą pasowały do nowych kolorów ścian może pochłonąć dużo pieniędzy. Ale czy na pewno? Na szczęście jest tańsze i bardziej praktyczne rozwiązanie.

Folie do zmiany koloru drzwi Warszawa

Laminaty serii Cover Styl pozwolą na renowację lub zmianę wyglądu drzwi i ościeżnic. W naszej ofercie mamy ponad 470 wzorów samoprzylepnych oklein, zatem dopasowanie wzoru do aktualnego stylu wnętrza nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Co więcej, dzięki temu, że są to tzw. folie termoformowalne, bez problemu dopasujemy je zarówno do drzwi drewnianych, aluminiowych czy z PCV, dotyczy to również wytłoczeń na drzwiach.

Okleiny na drzwi Warszawa

Nasze folie pasują zarówno do salonów, pokoi dziennych, sypialni, kuchni, pokoi hotelowych, dosłownie do wszystkich pomieszczeń. Grubość folii waha się w zakresie od 200 do 350 μm, dzięki czemu nie powstają na nich pęcherze powietrza i nie trzeba szlifować ościeżnic.

Montaż folii na drzwi Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.