Wiosna, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. To oznacza możliwość relaksowania się na balkonach i tarasach. Nie ma to jak po pracy usiąść na balkonie ze szklaneczką czegoś dobrego do picia i poczytać książkę. Niestety w wielu przypadkach bliskość sąsiadujących bloków oraz przeszklenie balkonów powoduje, że zamiast spokoju odczuwamy niepokój związany z byciem pod obserwacją wszystkich dookoła.

Folie matowe na szyby balkonowe Warszawa

Na szczęście jest na to proste rozwiązanie. Jest to matowa folia na szyby balkonowe będąca imitacją szkła mroźnego. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie ograniczenia widoczności, ale stanowi również element ozdobny naszego balkonu. Jest to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli zachować nieco intymności w Twoim małym azylu.

Co więcej, matową folię można przykleić tylko na części powierzchni szyb balkonowych układając je we wzór. A gdyby ten się znudził, folię można zdemontować i zastąpić nową. Dzięki temu niewielkim kosztem możemy odnowić wizualnie nasz balkon i dostosować do aktualnych potrzeb.

Folie mroźne można również stosować wewnątrz pomieszczeń oraz jako dekoracja i maskownica na szybach meblowych.

Montaż folii na szyby balkonowe Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.