Sezon balkonowy możemy oficjalnie uznać za zakończony. Nie oznacza to jednak, że przestajemy myśleć o prywatności, relaksie i możliwości spokojnego wypoczynku z dala od wścibskich oczu sąsiadów, osób postronnych czy samych domowników. Wszystko to pomoże zapewnić folia mleczna firmy Solar Screen.

Folia na szyby

Nietypowe rozwiązania architektoniczne często wymuszają na domownikach stosowanie kompromisów czy wręcz pożegnania się z intymnością i możliwością spędzenia czasu w samotności. W jednej z naszych ostatnich realizacji podjęliśmy walkę z przeszkloną łazienką, z której okno wychodziło wprost do sypialni. Rozwiązanie takie może być idealne dla pary, jednak gdy w domu pojawiają się nowi mieszkańcy konieczne są zmiany, które zapewnią intymność i dyskrecję w obu pomieszczeniach.

Folie mleczne do ochrony prywatności

Idealnym rozwiązaniem okazała się folia mleczna Solar Screen, która pozwoliła zachować charakter łazienki w stylu SPA. Folia mleczna nie zablokowała dostępu do światła dziennego, jednocześnie skutecznie zablokowała możliwość podejrzenia co znajduje się zarówno po jednej jak i drugiej stronie folii. Od tego momentu zarówno osoby w sypialni jak i osoby korzystające z łazienki mogą poczuć się swobodnie i poczuć intymność chwili.

Naklejanie folii Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.