Ostre i rażące promienie słoneczne dają się we znaki nie tylko w lecie, ale również w zimie. Zwłaszcza gdy wszystko pokrywa biała śniegowa pierzynka. Do tego dochodzą wścibskie ślepia zaglądające do naszych pomieszczeń. Co zatem zrobić w sytuacji gdy charakter pomieszczenia nie pozwala na zamontowanie żaluzji czy zasłon?

Folia przeciwsłoneczna

Rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna, naklejana bezpośrednio na okna. Pozwala ona na redukcję efektu rażenia, a efekt lustra chroni to co w środku przed wzrokiem ciekawskich osób. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w bankach, biurach, zakładach przemysłowych oraz wszystkich miejscach gdzie zależy nam na dyskrecji i ochronie osób w środku.

Folia Platine 80 XC z efektem lustra

W wielu naszych realizacjach wykorzystujemy folię Platine 80 XC z efektem lustra, która pozwala na zredukowanie 60% energii cieplnej. Dzięki czemu przeszklone pomieszczenie nawet w bardzo słoneczny dzień nie będzie się nadmiernie nagrzewać powodując dyskomfort pracowników czy uszkodzenie np. wyrobów spożywczych.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.