W ramach jednego ze zleceń zajęliśmy się renowacją myjni samochodowej, a konkretniej świetlikami oraz łukami wykonanymi z poliwęglanu. Zapewnienie odpowiedniej ochrony przeciwko promieniom słonecznym, a w szczególności promieniowaniu UV na myjniach samochodowych jest bardzo ważne. Krople wody pozostawione na karoserii pojazdu działają niczym soczewki skupiające promienie co powoduje uszkodzenia lakieru. Ważne jest zatem, żeby do momentu wysuszenia pojazdu ten był odpowiednio chroniony przed Słońcem.

Myjnia przed renowacją.

Renowacja świetlików dachowych

W przypadku świetlików dachowym jakie zastosowano na myjni nie można używać standardowej folii anty UV. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się folie przeznaczone do naklejania na poliwęglan Artika-X. Jest to folia samoprzylepna, która redukuje do 99% szkodliwego promieniowania UV. Jej powierzchnia pokryta jest specjalnym klejem, który nie wchodzi w reakcje chemiczne z poliwęglanem, tym samym nie powodując jego niszczenia. Folia Artika-X wykonana jest z tworzywa na bazie winylu dzięki czemu jest ona bardzo elastyczna co pozwala dopasować ją do różnych kształtów świetlików. Co więcej, redukuje rażenie słoneczne i oślepiający blask, co znacznie podniesie komfort klientów myjni.

Folia na poliwęglan - myjnia po
Myjnia po renowacji – żywe kolory i ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV

Wymiana foli na świetlikach z poliwęglanu

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.