Nie boimy się wyzwań i wysokości, dlatego z wielkim entuzjazmem zabraliśmy się do naszego ostatniego zadania jakim był montaż folii przeciwsłonecznej Silver 35 EX firmy 3M na ostatnim piętrze pięciopiętrowego budynku. Utrudnieniem w realizacji był fakt, że duże okna w mieszkaniu inwestora nie otwierają się i jedyny dostęp mieliśmy z zewnątrz budynku. Dlatego do realizacji wykorzystaliśmy podnośnik koszowy. Jak widać na załączonych zdjęciach szyby w oknach mają nieregularny kształt, co może być problemem w przypadku zasłon lub rolet, na szczęście folie przeciwsłoneczne możemy dociąć dopasowując je do kształtu szyb, tak aby końce schować pod uszczelkami.

Pasywne chłodzenie mieszkań

Wykorzystana przez nas folia Silver 35 EX firmy M3, zapewnia prywatność w pomieszczeniach oraz nadaje oknom nowoczesnego wyglądu. Jednak jej najważniejszym zadaniem jest blokowanie energii cieplnej światła słonecznego. To korzystnie wpływa na układ chłodzenia w budynku oraz niejednokrotnie umożliwia rezygnację z korzystania z tradycyjnej klimatyzacji. Folia redukuje nagrzewanie pomieszczenie aż o 57% oraz redukuje efekt oślepienia przepuszczając do wnętrza przyjemne jednolite światło. Co więcej, dzięki filtrowi promieniowania UV zabezpiecza meble oraz powłoki malarskie i inne elementy wyposażenia przed płowieniem.

Alternatywa dla klimatyzacji

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.