Sezon urlopowy uważamy za otwarty. A to oznacza, że wiele mieszkań, domów czy biur przez dłuższy czas może stać pustych i nie pilnowanych przez nikogo. Jest to zatem świetna okazja dla rożnej maści złodziei i włamywaczy, aby szybko i łatwo dobrać się do naszych pieniędzy, kosztowności i sprzętu elektronicznego. Tradycyjne zabezpieczenia takie jak kraty, rolety antywłamaniowej w pierwszej kolejności przyciągają uwagę i dają do zrozumienia, że w środku jest coś co warto dobrze chronić.

Zabezpieczenie szyb Warszawa

Na szczęście, nasz dobytek możemy ochronić również w sposób dyskretny i nie rzucający się w oczy. Rozwiązaniem są folie antywłamaniowe, które naklejamy bezpośrednio na szyby. Folie tego typu składają się z kilku warstw łączonych ze sobą mocnym bezbarwnym klejem. Naklejane są od wewnątrz dzięki temu potencjalny złodziej nie ma bezpośredniego dostępu do folii.

Folie antywłamaniowe na witryny sklepowe

Jest to idealne zabezpieczenie zarówno w domach, mieszkaniach, bankach, sklepach, biurach i witrynach sklepowych. W przypadku próby wybicia szyby folia utrzymuje ją w jednym kawałku tworząc trudną do pokonania barierę. Co więcej, folia taka wzbogacona jest o filtr UV.

Montaż folii antywłamaniowych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.